Історія закладу освіти

/Files/images/SAM_4705сад.jpg
Мелодія починається з першої ноти, саме вона визначає її характер. Дитячий садок - своєрідна перша нота життя.

Щодня гостинно відчиняє свої двері для маленьких жителів Безлюдівки дошкільний навчальний заклад, що розташований за адресою: Харківська обл., Харківський р-н., с. Безлюдівка, вул. в’їзд Стадіонний, 4-А

Заклад створено на підставі рішення виконкому Харківської районної ради депутатів трудящих Харківської області від 25 червня 1975 року, № 1519. Проектна потужність – 110 місць.

Садок розрахований на 6 груп загального розвитку: дві групи для дітей раннього віку та чотири групи для дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу: 12 годин.

У дитячому садку створюють атмосферу затишку та комфорту 11 педагогів, з них 7 мають вищу освіту, музичний керівник та інструктор з фізкультури. Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття її потенційних можливостей та визнання унікальності дошкільного дитинства в становленні особистості.

Професійним кредом наших педагогів є слова В. Сухомлинського: «…Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання». Очолює колектив завідуюча Павленко Вікторія Григорівна.

Робота дошкільного закладу направлена на виховання гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються здібності маленьких безлюдівців.

В ДНЗ створено гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові приміщення, створено предметно-розвивальне середовище, є чудова музично-спортивна зала, яка естетично оформлена, оснащена сучасними технічними засобами: музичні центри, телевізор. Створені всі необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму: ігрові майданчики, обладнанні всім необхідним інвентарем. Увесь режим дитячого закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я.

Розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей сприяють систематично-діючі гуртки:

"Книголюб", "Ми маленькі українці"

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.